Produkty

Leitz nabízí nástroje pro strojní obrábění materiálů na bázi dřeva, plastů a neželezných kovů.

 

Řezání, frézování, vrtání
Ve všech procesech třískového obrábění se nástrojové systémy Leitz zaměřují na:

 

Bezpečnost vůči člověku a šetrnost vůči životnímu prostředí
Nástroje jsou konstruovány s ohledem na bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Jednotlivé konstrukční prvky snižují zpětné rázy, emise prachu a hlučnost.

 

Výkon nástroje
Všechny Leitz nástroje jsou optimalizovány pro využití plného výkonu strojního zařízení, na kterém pracují. Uživatel tak docílí maximální produktivitu při zachování vysokých nároků na kvalitu obrábění.

Různorodost obráběných materiálů
Střídající se módní trendy v oblasti designu a vývoj nových materiálů, zejména různé druhy aglomerovaných materiálů s různými typy vrchní vrstvy na bázi laminátu, korundu, acrylu nebo polymerů, jakožto i složené (kompozitní) materiály nebo materiály na bázi minerálů, vyžadují od nástrojů stoprocentní výkon a kompetentnost. Z tohoto důvodu se v Leitz technologických centrech neustále zkoumají a vyvíjejí nová optimalizovaná řešení pro použití vhodných řezných materiálů, pro nové konstrukce nástrojů a pro nové způsoby opracování materiálů. To všechno se děje s cílem garantovat uživatelům ve výrobním procesu ty nejlepší kvalitativní a ekonomické výsledky.

Webmaster Leitz.org